monador otomatik kapı sistemleri monador otomatik kapı sistemleri
 
 
Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 
1988 senesinde kurulan Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.ülkemizde oluşan talebi ve otomatik kapı pazarının potansiyelini erken kavrayan ve Türkiye'de bu pazarın temellerini atan lider kuruluşudur.Yola çıktığı Gilgen ve Boon Edam firmalarının günümüze değin dünyaca kabul gören üst düzey zengin ve profesyonel ürün yelpazelerini başarıyla uygulamıştır.
 
 
 
Firmamız inşaat sektörüne hizmet verdiği uzun yılların ,kazandırmış olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sonrasında Gilgen firması ürünlerinin patentli çalışmalarla üretimine de katkı sağlanmaya başlamıştır. Monador A.Ş. zamanla yalnızca Türkiye'de değil uluslararası arenalarda da boy göstermiş, dünyanın ilgi odağı olmuş bir çok evrensel projede yer almış ve akabinde Gilgen ile 2005 senesinde yapılan özel bir anlaşma ile Türkiye Bölge Merkez Üssü olmuştur. Anlaşma kapsamında Türki Cumhuriyetler ,Ukrayna ,Suudi Arabistan ,Irak ve Gürcistan ülkelerinin satış ,servis ve montaj yetkileri temsilciliğimize bağlanmıştır.
 
 
 
Döner kapı ürünlerinde dünyanın açık ara lider markası olan Boon Edam'la da firmamızın köklü ilişkileri gün geçtikçe gelişerek farklı boyutlara taşınmaya hazırlanmaktadır. Firmamız Dünya'nın en çok tercih edilen döner kapıları olan Boon Edam'ın uluslar arası 40 temsilciliği arasından en çok satış yapan bayisi olmaktan da haklı bir kıvanç duymaktadır.
 
Güven ve desteğinizle bizi bu günlere taşıyan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilir ,sizlere hizmetimizin daim olması için firmamızı geliştirmeyi her zaman öncelikli hedef olarak belirlediğimizi bilmenizi isteriz.

 

 
 
 
anasayfa
 
Monador Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Mecidiyeköy Mah. Güvenevler Sok. 12/A Şişli-İstanbul Pk.34387/Türkiye
Tel : +90 212 216 98 18 - (5 line) Fax : +90 212 213 94 79 / +90 212 212 45 20 - E-mail : monador@monador.com.tr
 
başa dön
Copyright © 2011 Monador Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş
Websolüsyon Creative Workshop