Tournex – Large Diameter 3/4 Wing Revolving Door with Showcase Option

Yüksek sirkülasyonlu binalar için döner kapının yalıtım avantajlarını sunan Tournex modeli otomatik döner kapı ortası vitrinli ve vitrinsiz modelleriyle; oteller ,alışveriş merkezleri ,iş merkezleri ,havaalanları ve özellikle hipermarketlerde kullanılmaya son derece elverişli bir üründür. Olağan üstü büyük çaplara çıkabilen bu kapılar hipermarketlerde alışveriş arabalarıyla kolay geçiş sağladığından tercih sıralamasının başında yer almaktadır. Ayrıcalıklı bir estetik hedefleyen bina girişlerinde de, orta bölümün vitrinli tercih edilebilmesi, bu alanda sergilenecek ürünler veya dekoratif aksesuarlarla size farklı bir giriş yaratma imkanı sunmaktadır.
Ø 3600 – 4200 – 4800 – 5400 – 6000mm (7400mm sadece 3 kanatlı alüminyum tercihinde)

3600mm.den 7400mm.ye kadar devasa boyutlara ulaşabilen Tournex model döner kapılar alışveriş ve bagaj arabalarının kullanıldığı süper ve hiper marketler , havaalanları ,alışveriş merkezleri ve benzeri binaların girişleri için mükemmel bir çözümdür. Yüksek kapasiteye ihtiyaç olan binaların yanısıra Tournex heybetli görüntüsü ve ortasının vitrinli olarak tercih edilebilme özelliğinden dolayı prestij ve estetik açıdan tamamlayıcı bir kapı olarakta tercih edilebilmektedir. Tournex modeli döner kapılarda ölçü ve özellik ayırımı olmaksızın her tip ,panikte katlanır kanatlara ve evrensel emniyet standartlarının gereklerini karşılayacak en yüksek güvenlik tertibatlarıyla donatılmışlardır.

Boon Edam’ın yüksek kapasiteli döner kapı (grand revolving door) sekmentinde çoktan bir klasik olarak yerini almış olan Tournex modeli RAL standartlarında elektrostatik toz boya , eloksal renkler veya paslanmaz çelik ,pirinç vb. çok çeşitli yüzey bitişleriyle binanızın genel konseptine kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

3600-6000mm ölçü aralığında hertürlü yüzey bitişiyle üretilebilen 3 kanatlı Tournex modeli yüksek kapasiteli döner kapılar ,elektrostatik toz boyalı veya eloksallı alüminyum olarak tercih edilmek koşuluyla 7400mm çapa kadar yükselebilmektedir.

Tournex modeli üç kanatlı tercihlerinde vitrin istenmesi halinde ,üçgen vitrin düz veya iç bükey lamine camlardan oluşturulabilmektedir. Düz lamine veya temperli camdan oluşan vitrinler daha çok iç hacim sağladığından teşhir amaçlı kullanımlarda avantaj sağlamaktadır. Kavisli vitrinlerse estetik amaçlı seçimlerde zevke bağlı olarak daha şık bir görünüm sunabilmektedir.

3600-6000mm aralığında iç çaplarla tercih edebileceğiniz dört kanatlı Tournex modelleri 180 derece simetrik ve geniş ağız açıklığı sayesinde girişlerinizde ziyaretçileriniz üzerinde çok davetkar ve görkemli bir izlenim bırakacaktır.

3600mm dışında kalan vitrinli ve vitrinsiz 4 kanatlı Tournexler’in tamamı tekerlekli sandalye ve hatta alışveriş arabalarıyla geçiş için uygun ölçü aralıklarını sağlayabilmektedir.

Dört kanatlı Tournexler’de de aynen üç kanatlı Tournexler’de olduğu gibi vitrinsız (star modeli) ,kare vitrinli ve iç bükey vitrinli olmak üzere üç farklı opsiyonla tercihinize sunulmaktadır.

GET AN OFFER FOR THIS PRODUCT

 

""
1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button