Hakkımızda

Monador Kapı Sistemleri

Monador Otomatik Kapı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş, dünyada oluşan fotoselli otomatik kapı sektöründeki potansiyeli erken fark eden ve 1988 yılında ülkemizde bu sektörün temellerini atan öncü ve lider bir kuruluştur.

Sektöründeki teknolojik yenilikleri devamlı takip eden müessesemiz, kalite ve güvenliğe önem veren kurumsal anlayışımızın sürekliliğini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu anlayışımızla 1988 yılından bu yana uygulamalarını yaptığımız fotoselli otomatik Kayar, Döner ve Güvenlik yaya kapılarının uzun senelerdir halen hizmet vermeye devam etmelerinin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kazanmış olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi neticesi, satış ve montaj sonrası bakım ve servis ağımız sayesinde, zaten çok üstün teknolojik donanımlı ürünlerimizin sorunsuz hizmet vermeleri sağlanmaktadır.

 

Yurt içinde verdiğimiz hizmetlerimizi Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Irak gibi bölge merkezi olduğumuz ülkelerde de başarıyla sürdürmekteyiz.

Dünyanın, kaliteleri kanıtlanmış, öncü teknolojilerini kullanan markalarıyla müşterek çalışmalarımız neticesinde sektördeki lider  konumumuzun sürekliliğini sağlamanın gururu ve güveni ile hizmetlerimizin kalitesini yükselterek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

%100 Monador Kalitesi0%

Türkiye ve Dünya’nın Tercihi Monador Kapı Sistemleri

Call Now Button