Manyetik Kayar Kapı

Monador M4 manyetik kayar kapılar, motor kullanan hemen her elektrikli cihazda, ezberleri bozan ve elit bir seviyeye taşıyan lineer manyetik sürücülü motor sistemini kullanır. Uygulamanın dünyada geniş kitlelerce ilk bilinirliği, Japonya’da kullanılan dünyanın en hızlı treni olan Maglev’in çalışma prensibine dayanmaktadır. Mekanizma gövdesinin minimal yapısı tasarımda özgürlüğünüzü kısıtlamazken, manyetik doğrusal hareketli çalışma prensibi ile üst düzey sessizlik gerektiren mimari ortamları kusursuz bir şekilde hayata geçirmenize imkân sunar.

Tasarımsal Özgürlük
Monador manyetik kayar kapı, mekanizma gövdesinin ölçülerinde, devrimsel düzeyde bir yenilik sunmaktadır. Gövde yüksekliği sadece 6 cm ve derinliği 7 cm olan M4 manyetik kayar kapı mekanizmasını, koridor gibi alanlarda, dar bir duvar içerisine gömerek kullanabileceğiniz gibi, oldukça sıkışık bir tavan arasına gizleme olanağını da elde edebiliyorsunuz.
Manyetik kayar kapı kanatları cam, alüminyum ve ahşap gibi çeşitli malzemelerle şık bir şekilde eşleşerek her türlü ortama mükemmel şekilde uyum sağlar.

Ekstra Sessizlik
Ofislerde, hastanelerde, otellerde ve konut içlerinde ekstra sessizlik gerektiren mimari alanlar için ideal olan Monador M4 manyetik kayar kapılar, geleneksel kapıların aksine, manyetik sürme teknolojisi sayesinde, doğrusal manyetik hareketli DC motoruyla sürtünme sesini minimum seviyeye indirger.

Yüksek Güvenlik
Monador manyetik kayar kapı, düşük enerji modunda çalışırken e-motion özelliği en küçük temasınıza karşı duyarlıdır. “Soft motion” teknolojisi en küçük temasta kanadı durdurur ve zarar görmenize izin vermez. Ekstra güvenlik için kapıya güvenlik sensörleri de bağlanabilir. Monador manyetik kayar kapılar her tür aktivasyon cihazı ile kullanılabilir. M4 manyetik kapılar DIN 18650/EN16005 emniyet kalite standartları kılavuzlarına göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Uzun Ömürlü ve Düşük Maliyetli
Manyetik kapılar geliştirildikleri teknolojinin sadeliği sayesinde kayış, kasnak, redüksiyon dişlisi ve diğer mekanik elemanların manyetik kayar kapılarda bulunmaması, sık bakım ve parça değiştirme ihtiyacını azaltarak kullanım süresi boyunca düşük bir bakım maliyeti sağlayacaktır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALIN

 

""
1
Ad Soyad
Firma Adı / Unvan
Telefon
Teklif Detayları
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button