Otomatik Akordiyon Kapı

Teleskopik kapılar gibi dar koridor ve benzer koşullarda kullanmak için tasarlanmış bu kapılar ,genellikle teleskopik kapıların açtığı mesafenin yetersiz olduğu durumlarda tercih edilmektedir.

Bazı durumlar vardırki doğrusal hareketli kayar kapılar ister tek ,ister çift kanatlı veya teleskopik olsun montaj boşluğunuza uymaz ,uysada yeterli geçiş genişliğini sağlayamaz. İşte bu durumun Gilgen ürün yelpazesinde kelime karşılığı FFM modeli kayar katlanır otomatik kapılardır.

Başka bir değişle otomatik akordiyon kapılar kayma hareketini eşzamanlı katlanma hareketini ilave ederek ,normal otomatik kapılar gibi üzerine kayarak açılacağı bir alana ihtiyaç olmaksızın kendi içinde hareketini seri bir biçimde tamamlar. Sisteme özel olarak üretilen kayar katlanır profil serisi sonderece dayanıklı bir yapı içerisinde uzun seneler sorunsuz çalışacak katlanma hareketini garanti eden güçlü bir menteşe takımını ihtiva eder.

Doğrusal düzende çalışan otomatik kapılara kıyasla daha fazla mekanik parça içermesine rağmen uzun senelerin deneyimi Gilgen FFM modeli otomatik akordiyon kapıları en az standart kapılar kadar sağlam ve uzun ömürlü bir hale getirmiştir. Eklemli yapısına karşın tasarımına harcanan yoğun endüstriyel mühendislik emeyi bu ürünü aklınıza gelebilecek her ortamda uygulamaya elverişli son derece şık ve konforlu bir kapı haline getirmiştir.

Otomatik akordiyon kapının uygulama alanına bir örnek vermek gerekirse ,özellikle dar koridorlar en uygun örneği teşkil edecektir.1760mm genişliğinde bir koridorda otomatik kapı uygulamasına ihtiyacınız olduğunu öngörmemiz halinde standart otomatik kapılarla elde edeceğiniz azami geçiş genişliği 830mm ,teleskopik bir kapı uygulamasında ise yaklaşık 1106mm olacaktır.

Oysaki kayar katlanır sistem aynı ölçüler içerisinde tam 1500mm net geçiş genişliği sağlayarak hemen her ihtiyacı karşılayacak ölçüde uygun bir çözüm sunabilmektedir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALIN

 

""
1
Ad Soyad
Firma Adı / Unvan
Telefon
Teklif Detayları
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button