Yangına Dayanıklı Otomatik Kayar Kapı EI30 / EI60

Yangına dayanıklı kayar kapılar, yangın durumunda yangın bariyeri işlevi sağlar. Bu sertifikalı özel kapıların ana kullanım amacı yangın anında kapalı pozisyonda kalarak yangının binanın diğer bölümlerine sıçramasını engellemektir. Yangın anında yangın bariyeri ve acil çıkış için tahliye noktası görevi üstlenirken gündelik kullanımda standart bir kayar kapının pratik ve konforlu kullanım imkanlarını da sağlarlar.

 

Binanızda bir duman/yangın alarmı tetiklendiğinde yangına dayanıklı kayar kapınız yavaş ve güvenli bir şekilde kapanır. Otomatik yangın bariyerleri, yangın durumunda alevlerin binanın diğer bölümlerine yayılmasını önlerken alışılagelmiş kolaylığı da sunar. Bu özellik mekanizma içerisindeki batarya sistemi sayesinde elektrik kesintisi durumunda da devreye girecektir.

 

Kullanıcıların güvenliğini ön planda tutan bu kayar kapılar, yangın sistemi devrede ve kapılar kapalı iken panik açılım özelliği sayesinde (kapı kapalı iken kayar kapı kanatlarının manuel pivot kanatlı kapı gibi 90 derece açılma özelliği) yangının kapı mahaline ulaşacağı son ana kadar tahliye imkanı sağlar.

Yangın güvenliği, EN 1363-1 ve EN 1634-1

Kullanıcı güvenliği, EN 16005 ve DIN 18650’ye göre TÜV EN 179 veya EN 1125’e uygun acil çıkış bağlantı parçaları

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALIN

 

""
1
Ad Soyad
Firma Adı / Unvan
Telefon
Teklif Detayları
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button