Circleslide Tam ve Yarım Dairesel Otomatik Kayar Kapı

Otomatik döner kapılarda edinmiş olduğu derin tecrübeyi ,tam ve yarım dairesel kapılarada yansıtan Boon Edam ,ister iç bükey ,ister dış bükey kavislerle ve zengin yüzey bitişlerinde otomatik bombeli kayar kayar kapı çalışmalarını 1800 ila 3800mm iç çaplar aralığında beğeninize sunmaktadır.
Ø 1800 – 3800mm aralığında

Döner kapılaın girişinize sağladığı yumuşak hatları ,kayar kapıların ferah kullanım avantajıyla sunan Circleslide dairesel açılır otomatik kayar kapılar ,Boon Edam’ın döner kapı modellerinde geliştirmiş olduğu estetik profil tasarımını ve malzeme zenginliğinide kapsar.

Circleslide modellerinin dış görüntüsünde elektrostatik toz boyadan ,eloksal renklendirme yöntemlerine ve çeşitli paslanmaz çelik bitişli yüzeyler gibi aklınıza gelebilecek her türlü yapı elemanına uygun biçimlerde görüntüler kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Circleslide ikinci kapının rüzgarlık oluşturmasından dolayı daha çok tam dairesel olarak tercih edilsede ,esnek tasarım olanaklarına sahip bir üründür ve bu esnek yapısı çok değişik uygulama olanakları sunabilme özelliğine sahiptir.

Circleslide bombeli kayar kapılar 3000-3800mm çapları aralığında tercih edilebilmektedir. Aynen döner kapılarda olduğu gibi baklava dilimi levhalardan oluşan tavan ,hem kendi içinde kapıyla uyumlu bir yapı sergiler ,hemde kapının her bir bölümüne ulaşılabilmesini sağlayan parçalı servis kapakları görevini üstlenir.

Circleslide modelinin her bir parçası özel olarak düşünülmüş ve kendi içinde bir bütünlük oluşturacak şekilde tasarlanmış olduğundan ,ekstra bir imalat gerektirmeyen ,hem yeni projelerde ,hemde mevcut binalarda yapılan renovasyon çalışmalarında kolaylıkla uygulanabilen ,son derece şık ve işlevsel bir üründür.

Dairesel kayar kapılar düz kayar kapılara kıyasla daha geniş ölçülerin açılmasını sğlayabilmektedirler. Circleslide modeli de bombeli kayar kapıların bu özelliği sayesinde hemen her ölçü aralığı için ,valiz ,tekerlekli sandalye veya alışveriş arabalarıyla kullanılmayı mümkün hale getirmektedir.

Circleslide modeli için şu veya bu binalarda kullanılır gibi bir kriter belirtmek çok olası değildir. Uygulama alanı tamamen kullanıcının tercihine bağlı olarak değişir. Circleslide için dikkat edilmesi gereken tek konu ,döner kapıların herzaman açık ,herzaman kapalı olma özelliğine sahip olmadığdır. Bu sebeple dairesel kayar kapıların sağladığı avantajların ,yalıtma özelliğinin eksikliğinden daha önemli olduğu hallerde kullanılması uygun olur demek ,kullanım alanı için en doğru tarifi oluşturacaktır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALIN

 

""
1
Ad Soyad
Firma Adı / Unvan
Telefon
Teklif Detayları
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button