Güvenlik Kapıları

initial image

3 veya 4 kanatlı ,manuel veya otomatik yüksek güvenlikli geçiş noktalarından güvenlik görevlisi olmaksızın kontrollü geçiş sağlayan döner kapılardır.

initial image

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır.

initial image

Hızlı ve optimum güvenlik sağlayan Speedlane serisi 300 / 500 ve 900 modelleri ile her zevke hitap etmeye aday elit bir yaya kontrol sistemidir.

initial image

Transpalock serisi döner sistemli şeffaf turnikeler Boon Edam güvenlik kapıları içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

initial image

Doksan derece açılır cam kanatların tek tek veya özürlü geçişleri için karşılıklı kullanılabilmesinin avantajını uzunlamasına şık ve bir okadar sağlam gövdelerle…

initial image

Twinglock 900 serisi yaya bariyerleri ,Winglock 900 ve Transpalock 900 modelleri ile benzer özellikleri olmasına karşın ,çift kanatlı tasarımı sayesinde aynı mesafeyi daha seri bir şekilde açıp kapatmayı sağlar.

initial image

Tek kanatlı 90 derece açılır yaya bariyerleri her türlü güvenlik geçişinde otomatik servis veya özürlü geçiş kapısı için ideal bir tamamlayıcı ürün olarak kullanılabileceği gibi ,düşük güvenlik derecesi…

Kalite Mühendisliğini esnek tasarım ve komple müşteri desteği ile birleştiren otomatik döner kapı sektöründe dünya pazarının liderlerinden BOON EDAM (Hollanda) ın Türkiye, Türk Cumhuriyetleri Bölge Satış-Montaj-Servis Merkezi olarak MONADOR Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. otomatik, yüksek kapasite ve güvenlik tipi kapılar ve bariyerleriyle dünyada mevcut en geniş döner kapı portföyünü sunuyor.
Ölçek ve amaç ne olursa olsun BOON EDAM dizaynları hemen hemen her kriteri karşılayabilecek şekilde uyarlanabilmektedir. Malzeme bitim seçeneklerimiz fabrikamızdaki elektrostatik boya tesisinde uluslararası kalite standartlarinda yapılan RAL vb toz boyadan, eloksal renlendirmeye ve yüksek kalitede polisajlı ayna görünümünde paslanmaz çeliğe kadar geniş bir yelpazede çeşitlendirilebilmektedir.

Güvenlikli bir kapının bina girişi için seçilmesi gereken kapı tipi kolay bir iş değildir. İyi bir seçim yaparken çeşitli faktörleri de hesaba katmanız gerekir. Örneğin giriş yapan insan sayısı, istenilen güvenlik seviyesi, kaçak geçiş hassasiyeti, özürlü geçişi ve panik çıkışı… Kısaca birçok faktör doğru seçimin yapılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Güvenlik ürünlerimizi 2 kategoriye ayırdık: Güvenlik ve Yüksek Güvenlik Ürünleri…

Güvenlik ürünlerimiz; ziyaretçilerin bir güvenlik görevlisinin gözetiminde basit şekilde kontrol edilmesinin gerekli olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle iş merkezleri, bina lobi girişlerinde, yüzme havuzlarında, eğlence parklarında… v.b. kullanılır. Yüksek güvenlik ürünlerimiz de daha fazla güvenliğin sağlanılmasının istenildiği mekanlarda kullanılır. Bu ürünler genellikle bankalarda, ofislerde ve sadece yetkili kişilerin girişine izin verilen hassas bölgelere geçişlerde kullanılır. Bu durumda bir görevlinin gözetimine ihtiyaç yoktur; çünkü yüksek güvenlikli kapıların yetkisi olmayan kişiler tarafından fiziksel olarak aşılabimeleri imkansızdır. Her proje, her durum farklı gereksinimleri içermektedir, bu nedenle Boon Edam ihtiyacınıza ve artan güvenlik seviyelerine uygun birçok farklı çözüm sunmaktadır.