Güvenlik Kapıları

initial image

3 veya 4 kanatlı ,manuel veya otomatik yüksek güvenlikli geçiş noktalarından güvenlik görevlisi olmaksızın kontrollü geçiş sağlayan döner kapılardır.

initial image

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır.

initial image

Slide ve swing olarak açılabilen kanatları ile yüksek güvenlikli, estetik, şık ve kolay kullanım sağlayan geçiş turnikeleridir.

Boon Edam Logo

Kalite Mühendisliğini esnek tasarım ve komple müşteri desteği ile birleştiren otomatik döner kapı sektöründe dünya pazarının liderlerinden BOON EDAM (Hollanda) ın Türkiye, Türk Cumhuriyetleri Bölge Satış-Montaj-Servis Merkezi olarak MONADOR Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. otomatik, yüksek kapasite ve güvenlik tipi kapılar ve bariyerleriyle dünyada mevcut en geniş döner kapı portföyünü sunuyor.
Ölçek ve amaç ne olursa olsun BOON EDAM dizaynları hemen hemen her kriteri karşılayabilecek şekilde uyarlanabilmektedir. Malzeme bitim seçeneklerimiz fabrikamızdaki elektrostatik boya tesisinde uluslararası kalite standartlarinda yapılan RAL vb toz boyadan, eloksal renlendirmeye ve yüksek kalitede polisajlı ayna görünümünde paslanmaz çeliğe kadar geniş bir yelpazede çeşitlendirilebilmektedir.

Güvenlikli bir kapının bina girişi için seçilmesi gereken kapı tipi kolay bir iş değildir. İyi bir seçim yaparken çeşitli faktörleri de hesaba katmanız gerekir. Örneğin giriş yapan insan sayısı, istenilen güvenlik seviyesi, kaçak geçiş hassasiyeti, özürlü geçişi ve panik çıkışı… Kısaca birçok faktör doğru seçimin yapılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Güvenlik ürünlerimizi 2 kategoriye ayırdık: Güvenlik ve Yüksek Güvenlik Ürünleri…

Güvenlik ürünlerimiz; ziyaretçilerin bir güvenlik görevlisinin gözetiminde basit şekilde kontrol edilmesinin gerekli olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle iş merkezleri, bina lobi girişlerinde, yüzme havuzlarında, eğlence parklarında… v.b. kullanılır. Yüksek güvenlik ürünlerimiz de daha fazla güvenliğin sağlanılmasının istenildiği mekanlarda kullanılır. Bu ürünler genellikle bankalarda, ofislerde ve sadece yetkili kişilerin girişine izin verilen hassas bölgelere geçişlerde kullanılır. Bu durumda bir görevlinin gözetimine ihtiyaç yoktur; çünkü yüksek güvenlikli kapıların yetkisi olmayan kişiler tarafından fiziksel olarak aşılabimeleri imkansızdır. Her proje, her durum farklı gereksinimleri içermektedir, bu nedenle Boon Edam ihtiyacınıza ve artan güvenlik seviyelerine uygun birçok farklı çözüm sunmaktadır.

Call Now Button