Tourlock Yasaklı Geçiş Amaçlı ve Yüksek Güvenlikli Döner Kapılar

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır. Yetkisi olamayan kişilerin kabine girmesini engelleyen ve ihtiyacınız olan güvenlik seviyesini belirleyebileceğiniz çok sayıda kabin içi sensörleriyle donatılabilen Circlelock yüksek güvenlik kapıları ,tasarım zevkinizi tamamlayacak çeşitli yüzey bitiş malzemelerinin kullanımınada olanak sağlamaktadır.
Ø 1000 – 1500mm aralığında

Circlelock yüksek güvenlik kavramını bir adım daha ileri götüren bir güvenlik girişidir. Circlelock RAL renklerinde elektrostatik toz boyalı veya eloksallı olarak üretilebildiği gibi bronz, pirinç ve ya paslanmaz çelik kaplama olması da mümkündür.

Alternatif olarak 1500 mm çaplı büyük Circlelock tekerlekli sandalye ile rahat bir geçişe uygundur. Bunun dışında acil durumlarda da geniş bir panik çıkışı sağlar. Circlelock tüm güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde diğer güvenlik sistemleriyle mükemmel uyumlu çalışır. İstenmeyen misafirlerin girişine kesinlikle izin vermez.

4 kanatlı bir Tourlock aynı anda hem giriş hem de çıkış yapılabilmesine (iki yönlü kullanıma) imkan verir. Her iki yöne aynı anda geçiş izni veya aynı anda gelen kişilerden sadece birine geçiş izni verilmesi kararı bina güvenlik biriminin tercihine bırakılmıştır. 4 kanatlı Tourlock modeli sadece tam otomatik olarak tercih edilebilmektedir.

Opsiyonlar : Standart olarak elektrik kesilmesi durumunda devre dışı kalan (fail-safe) kilit sistemi istenirse elektrik kesildiğine devrede kalan (fail-secure) tipinde de olabilir.Tourlock güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde sizlere çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunun yanısıra Konstrüksiyonunu oluşturan ince profiller ve camlar ile Tourlock şık, estetik  ve modern görünümlü bir güvenlik kapısıdır.Tourlock; en sıkı güvenlik gereksinimlerini bile karşılayabilecek şekilde uyarlanabilir. Örneğin, kapı altına zemine gömülen ağırlık sensörleri daha önceden belirlenmiş olan ağırlık sınırı aşıldığı takdirde girişe izin vermez. Bu şekilde iki kişinin bir arada iki kanadın arasından geçiş yapması önlenebilir. Ağırlık sensörlerini yere basmadan kanatlara asılarak aldatmaya çalışabilecek kişiler için de kanatların üstüne asılmayı algılayan sensörler kullanılabilmektedir.

3 kanatlı Tourlock modeli; yetki verilen kişilerin tek yönde sadece giriş veya sadece çıkışına izin verilen mekanlarda tercih edilir.Aynı anda her iki yönde birden kullanılamamaktadır. 3 kanatlı Tourlock modelinde manuelden, yetkili kişilerin kart okutmak için ceplerini / çantalarını hiç araştırmadıkları “hands free”  modeline kadar farklı kullanım seçenekleri bulunmaktadır.

Opsiyonlar :
Standart olarak elektrik kesilmesi durumunda devre dışı kalan (fail-safe) kilit sistemi istenirse elektrik kesildiğine devrede kalan (fail-secure) tipinde de olabilir.Tourlock güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde sizlere çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunun yanısıra konstüksiyonunu oluşturan ince profiller ve camlar ile Tourlock şık, estetik  ve modern görünümlü bir güvenlik kapısıdır.Tourlock; en sıkı güvenlik gereksinimlerini bile karşılayabilecek şekilde uyarlanabilir. Örneğin, kapı altına zemine gömülen ağırlık sensörleri daha önceden belirlenmiş olan ağırlık sınırı aşıldığı takdirde girişe izin vermez. Bu şekilde iki kişinin bir arada iki kanadın arasından geçiş yapması önlenebilir. Ağırlık sensörlerini yere basmadan kanatlara asılarak aldatmaya çalışabilecek kişiler için de kanatların üstüne asılmayı algılayan sensörler kullanılabilmektedir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALIN

 

""
1
Ad Soyad
Firma Adı / Unvan
Telefon
Teklif Detayları
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button