Circlelock – High Security Circular Portal with Two Curved Sliding Doors

Temelde iki adet tek kanat bombeli kayar kapıdan oluşan ve sadece tanımlanmış kullanıcıların tek tek geçmelerine olanak sağlayan yüksek güvenlik kapılarıdır. Yetkisi olamayan kişilerin kabine girmesini engelleyen ve ihtiyacınız olan güvenlik seviyesini belirleyebileceğiniz çok sayıda kabin içi sensörleriyle donatılabilen Circlelock yüksek güvenlik kapıları ,tasarım zevkinizi tamamlayacak çeşitli yüzey bitiş malzemelerinin kullanımınada olanak sağlamaktadır.
Ø 1000 – 1500mm aralığında

Circlelock yüksek güvenlik kavramını bir adım daha ileri götüren bir güvenlik girişidir. Circlelock RAL renklerinde elektrostatik toz boyalı veya eloksallı olarak üretilebildiği gibi bronz, pirinç ve ya paslanmaz çelik kaplama olması da mümkündür.

Alternatif olarak 1500 mm çaplı büyük Circlelock tekerlekli sandalye ile rahat bir geçişe uygundur. Bunun dışında acil durumlarda da geniş bir panik çıkışı sağlar. Circlelock tüm güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde diğer güvenlik sistemleriyle mükemmel uyumlu çalışır. İstenmeyen misafirlerin girişine kesinlikle izin vermez.

Circlelock modeli küçüktür ve güvenlik odaları, bilgisayar sistem odaları gibi bina içerisindeki çeşitli mekanlara rahatlıkla uygulanabilecek bir modeldir. Girişe yetkili kişiler kartlarını okuyucuya gösterdikleri zaman ilk kapı açılır. Kişi Circlelock’a girer girmez ağırlık sensörleri kişinin ağırlığını kontrol eder,  daha önceden belirlenmiş olan ağırlık sınırı aşılmamışsa giriş yapılabilecektir. Bu sistem sayesinde 2 kişinin (bir yetkili ile bir yetkisiz) birlikte giriş yapması önlenmektedir.

Eğer sistem herhangi bir yetkisiz bir geçiş girişimi belirlememişse ilk kapı kapanır. Birinci kapı kapanıp kilitlendiğinde ikinci kapı açılır ve yetkili kişinin geçişi sağlanır.

Ağırlık sensörlerini yere basmadan kanatlara veya Circlelock’un tavanına  asılarak aldatmaya çalışabilecek kişiler için de kanatların üstüne ve tavana asılmayı algılayan sensörler kullanılabilmektedir.

Güvenlik sensörlerinden herhangi biri normal durumdan farklı bir durumu algıladığı sürece  birinci kapı açık ve ikinci kapı kilitli kalacaktır. Bir süre sonra kontrol panelinden alarm sinyal verilecek ve gösterge ışıkları yanacaktır.

Kapı kanadının kapanma tarafındaki sabit kısma monte edilen emniyet lastikleri kapı arasında sıkışma olasılığını her durumda önlemektedir.

GET AN OFFER FOR THIS PRODUCT

 

""
1
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder
Call Now Button